Mapros, reklamní agentura


Přejdi na obsah

Aktuality

Aktuality

Nástěnný kalendář 2015
červenec 2014

Pro rok 2015 jsme připravili nástěnný kalendář s vlastními fotografiemi zajímavých míst z celého světa. Formát kalendáře je 450 x 350 mm. Podkladový karton má ve spodní části přesah cca. 4 cm, do tohoto přesahu můžeme umístit Vaší reklamu. Kalendář můžete poptávat na našem mailu info@mapros.cz. Neváhejte, bude omezený počet kusů.

Výstava fotografií ve vestibulu Krajského úřadu v Liberci
Únor 2009

Majitel firmy Miroslav Macháček přijal nabídku Krajského úřadu v Liberci připravit výstavu vlastních fotografií. Návštěvníci úřadu tak měli možnost prohlédnout si během čtyř týdnů výběr fotografií vzniklých za poslední čtyři desetiletí.

K vidění tu byly snímky č
ernobílé, dnes už vlastně historické fotografie zajímavých osobností kulturního i politického života, včetně Karla Gotta, Jiřího Sováka, Františka Filipovského, Miloše Nedbala, Vladimíra Menšíka, Václava Neckáře, českých cyklistů na startu Závodu míru Bartoníčka a Klasu, ale i Alaina Delona.

Část výstavy se skládala z fotografií Jizerských hor, ale i ze snímků, pocházejících z exotických zemí, jako je Kambodža, Indonésie, Japonsko, Bali či Thajsko. Nechyběly ani snímky z cest po státech střední Evropy, Itálie, Francie či Vatikánu.


Nástěnný kalendář pro rok 2009
prosinec 2008

Z vybraných fotografií pořízených během cest po jihovýchodní Asii jsme připravili nástěnný kalendář. Podívejte se na náhledy všech jeho stran.

Montáž loga firmy Termizo Liberec

Technicky a organizačně nejnáročnější zakázka v historii firmy bylo zhotovení a instalace loga (cca 6 x 5 m) firmy Termizo v Liberci. více...

Úvodní stránka | Aktuality | Produkty a služby | Rady a návody | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku