Mapros, reklamní agentura


Přejdi na obsah

Gravírování, rytectví, frézování

Produkty a služby

Gravírované (ryté) tabulky jsou velmi efektní způsob reprezentace Vaší firmy - jak v interiéru tak i exteriéru.

K výrobě se používají vícevrstvé plasty, kdy dochází k progravírování vrchní vrstvy a barva písma je dána vnitřní vrstvou. Tato technologie nachází uplatnění především v interiéru. Využíváme ji převážně v
orientačních systémech k označování kanceláří, číslování dveří, klíčů apod. Pro venkovní označení lze použít například speciální akryláty (plexi), eloxované hliníkové tabulky s různou povrchovou úpravou (nerez, stříbrná, zlatá, různé barvy, ...) nebo mosaz. Informace se vyryjí a vzniklá prohlubeň se zalije barvou. Vyrábí se například i několik odstínů umělých kamenů.

Gravírování lze využít i k výrobě různých
výrobních štítků nebo štítků s popisem ovládacích prvků. Většina gravírovacích materiálů je podstatně odolnější než například samolepící štítky.

Další zajímavý způsob prezentace firmy je tzv.
nasvětlení hranou. Do plexiskla se ze zadní strany vyryje např. logo firmy a přes hranu plexiskla se motiv nasvítí. Vygravírované linky krásně svítí. K nasvětlovaní hranou používáme buď speciální profil se zářivkovou trubicí nebo dnes tak populární technologii LED. Motiv lze barevně doplnit pomocí translucentních samolepících fólií. Nasvětlení hranou lze využít i k prezentaci fotografií.
Touto technologií vyrábíme také efektní svítící
stojánky na vizitky. Vizitníky lze jednoduše připojit k počítači pomocí USB, nepotřebujete žádný další zdroj elektrické energie. Dodáváme též vizitníky napájené pomocí standardních adaptérů.

Vlastníme také velkou frézu a proto můžeme vyrábět různé tvarové dílce. Toho lze využít k výrobě zajímavých reklamních prvků. Můžeme frézovat například jednotlivá písmena nebo části log. Frézu lze využít také k výrobě různých dílů pro další zpracování v průmyslovém odvětví.

Úvodní stránka | Aktuality | Produkty a služby | Rady a návody | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku