Mapros, reklamní agentura


Přejdi na obsah

Velkoformátový tisk

Produkty a služby

Tiskneme na stroji MIMAKI JV33-130, šíře tisku 130cm. Potiskujeme různé materiály: samolepící fólie, fotopapír, okenní fólie, bannery, billboardový papír, síťovinu a několik speciálních médií.

Tisk na
samolepící fólie lze využít na nejrůznější reklamní tabule, polepy výloh obchodů, polepy automobilů apod. Můžeme Vám nabídnout samolepky s tvarovým ořezem. Je možné vytisknou samolepku a tu oříznout do téměř jakéhokoliv tvaru. To lze využít jak pro různé reklamní samolepky, tak i pro samolepky ve výrobní sféře, např. na ovládací panely. Samolepky můžeme zalít pružnou pryskyřicí a vznikne tzv. LOGOPRINT. Pryskyřice samolepku chrání a navíc vzniká perfektní vypouklý efekt.

Existují speciální samolepící fólie pro
podlahovou grafiku nebo pro přímou aplikaci na zeď.

Na fotopapír můžeme vytisknout Vaše fotografie, které jsme poté schopni aplikovat na pevnou desku a případně i zarámovat. K rámování používáme hliníkové rámy Nielsen, které se vyrábějí v široké paletě barev a tvarů. Nabízíme také tisk na speciální materiál podobný malířskému plátnu tzv. Canvas.

Tiskneme na okenní fólie tzv. One vision. Jedná se o dírkovanou fólii, na které je z vnější strany natištěný motiv a z vnitřní strany tato fólie nebrání pohledu ven. Lze ji použít na výlohy, okna nebo automobily.

Potiskujeme
bannery, tj. plachtovina které se po obvodu opatří kovovými oky pro uchycení. Podobně funguje i síťovina tzv. Mesh, ta se hodí pro velkoformátové aplikace, protože neklade tak velký odpor větru.

Nabízíme tisk
billboardů na speciální Blueback papír, který má zadní stranu modrou, aby dobře překryl předešlý motiv. Zajistíme Vám instalaci od profesionálních lepičů.

Pro zajímavé
stínící prvky nebo dekorace do interiéru nabízíme potisk speciální textilie tzv. japonské stěny. K těmto aplikacím Vám můžeme dodat i posuvný úchytný systém.

Úvodní stránka | Aktuality | Produkty a služby | Rady a návody | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku