Popis projektu

Odolné a elegantní značení

Gravírované texty do plastových nebo kovových materiálů jsou velmi efektním a hlavně trvanlivým způsobem značení, jak v interiéru, tak i exteriéru.

K výrobě se používají vícevrstvé plasty, kdy dochází k progravírování vrchní vrstvy a barva písma je dána vnitřní vrstvou. Tato technologie nachází uplatnění především v interiéru. Využíváme ji převážně v orientačních systémech k označování kanceláří, číslování dveří, klíčů apod. Pro venkovní označení lze použít například speciální akryláty (plexi), eloxované hliníkové tabulky s různou povrchovou úpravou (nerez, stříbrná, zlatá, různé barvy, …) nebo mosaz. Informace se vyryjí a vzniklá prohlubeň se zalije barvou. Vyrábí se například i několik odstínů umělých kamenů.

Značení v průmyslu

Gravírování lze využít i k výrobě různých výrobních štítků nebo štítků s popisem ovládacích prvků. Většina gravírovacích materiálů je podstatně odolnější než například samolepící štítky.

Vygravírovaný text do ocelového výrobku

Frézování

Vlastníme také velkou frézku a proto můžeme vyrábět různé tvarové dílce. Toho lze využít k výrobě zajímavých reklamních prvků. Můžeme frézovat například jednotlivá písmena nebo části log. Frézku lze využít také k výrobě různých dílů pro další zpracování v průmyslovém odvětví.

Galerie