Popis projektu

Od samolepek po plachty

Tisknout lze na mnoho různých materiálů

  • samolepící fólie
  • fotopapír
  • okenní fólie
  • bannery
  • billboardový papír
  • síťovina
  • další speciální média

Samolepicí fólie

Tisk na samolepící fólie lze využít na nejrůznější reklamní tabule, polepy výloh obchodů, polepy automobilů apod. Můžeme Vám nabídnout samolepky s tvarovým ořezem. Je možné vytisknou samolepku a tu oříznout do téměř jakéhokoliv tvaru. To lze využít jak pro různé reklamní samolepky, tak i pro samolepky ve výrobní sféře, např. na ovládací panely. Samolepky můžeme zalít pružnou pryskyřicí a vznikne tzv. LOGOPRINT. Pryskyřice samolepku chrání a navíc vzniká perfektní vypouklý efekt.

Bannery

Potiskujeme bannery, tj. plachtovina, která se po obvodu opatří kovovými oky pro uchycení. Podobně funguje i síťovina tzv. Mesh, ta se hodí pro velkoformátové aplikace, protože neklade tak velký odpor větru.

Okenní fólie

Tiskneme na okenní fólie tzv. One vision. Jedná se o dírkovanou fólii, na které je z vnější strany natištěný motiv a z vnitřní strany tato fólie nebrání pohledu ven. Lze ji použít na výlohy, okna nebo automobily.

Fotografický papír

Na fotopapír můžeme vytisknout Vaše fotografie, které jsme poté schopni aplikovat na pevnou desku a případně i zarámovat. K rámování používáme hliníkové rámy Nielsen, které se vyrábějí v široké paletě barev a tvarů. Nabízíme také tisk na speciální materiál podobný malířskému plátnu tzv. Canvas.

Billboardy

Nabízíme tisk billboardů na speciální Blueback papír, který má zadní stranu modrou, aby dobře překryl předešlý motiv. Zajistíme Vám instalaci od profesionálních lepičů.

Speciální aplikace

Pro zajímavé stínící prvky nebo dekorace do interiéru nabízíme potisk speciální textilie tzv. japonské stěny. K těmto aplikacím Vám můžeme dodat i posuvný úchytný systém.

Galerie